2016-03-12 vykusio valdybos posėdžio metu priimtas sprendimas skelbti konkursą ir pasirinkti įmonę, kuri teiks buhalterinės apskaitos paslaugą. Tokiu būdu, iš darbo išėjus vyr. buhalterei R.Zumarienei, bendrijoje nebeliks vyr. buhalterės ir buhalterinės apskaitos paslaugos bus perkamos. Šis sprendimas leis šiek tiek sutaupyti (kainuos pigiau nei vyr. buhalterės atlyginimas), bendrijos nariams internetu bus pateikiama labai išsami informacija apie bendrijos išlaidas (atlyginimai, visi pirkimai ir sąskaitos).

Rengiant pirkimo sąlygas buvo orientuojamasi į tinklapyje www.dnsb.eu pristatomą bendrijų finansų apskaitos sistemą, su šios įmonės vadovu 2016-03-12 buvo susitikę valdybos nariai, jiems buvo pademonstruotas šios apskaitos sistemos veikimas.

Tokiu būdu bliūkšta visi tie juokingi teiginiai apie valdybos narių norus įdarbinti Vaidą vyr. buhaltere ar pasamdyti jos įmonę tvarkyti buhalteriją (ko gero Lietuvoje nėra įmonių, kurios teiktų analogiškas paslaugas aprašomas http://www.dnsb.eu).

Šiuo metu parengtos juodraštinės pirkimo sąlygos, kviečiu pastabose rašyti savo pastabas ir pasiūlymus.  Labai gaila, bet nėra laiko pirkimo sąlygų ilgam aptarimui su bendrijos nariais nes R.Zumarienė nori išeiti iš darbo nuo 2016-03-25 ir iki to laiko turime pasirašyti sutartį su pasirinkta įmone, kad R.Zumarienė galėtu perduoti visą buhalterinę informaciją.

 

Laikinai einantis pirmininko pareigas        Ž.Masiulis